Jedinečné účinky pivní lázně

Již na osmi místech ČR máte možnost si dopřát netradiční a přitom lékařsky ověřenou léčebnou proceduru jak očistit vaše tělo a navrátit mu ztracenou energii. Pivní lázeň využívá tajemství léčivého působení sladu, kvasinek a dalších surovin používaných při výrobě piva v kombinaci se speciální vířivkou a teplou vodou o teplotě 35-37 °C. Vše se odehrává v naprostém soukromí, které zajišťuje vaši úplnou relaxaci. Po koupeli účinné látky necháte vstřebat na lůžku s ovesnou slámou a ven vyjdete jako znovuzrození.

Koho by nelákala vidina lázeňské procedury se sklenkou piva v ruce? Pivní lázeň je originální způsob jak dát svému tělo najevo, že ho máte skutečně rádi. Nechte na sebe blahodárně působit teplou vodu spolu se surovinami, z nichž se vyrábí kvalitní pivo. Součástí může být i protažení v bazénu, pobyt ve finské sauně a následná relaxace na lůžku z ovesné slámy. Pivní koupel je možná právě to, co vaše  tělo ke svému oživení potřebuje.

Pivní lázeň je jedinečný způsob jak revitalizovat své tělo a poskytnout mu potřebné živiny, které nám v důsledku špatného životního stylu tak často chybí. Klidné prostředí, kde se lázeň odehrává je uzpůsobeno k tomu, aby vám pomohlo kompletně zrelaxovat s půl litrem místního ležáku v ruce. Koupel v dřevěné kádi je připravena ze surovin používaných přímo ve zdejším minipivovaru při vaření piva. Dopřejte si originální zážitek, který vaše tělo očistí a posílí do dalších dní.

Pivní koupel je osvědčenou metodou jak tělu dodat potřebné živiny a vitamíny, které se nacházejí v surovinách na výrobu piva. Již v dávných dobách bylo objeveno, že slad, který vzniká při výrobě piva kvašením ječmene a chmelu, má blahodárné účinky na tělo i organismus. Ponořte se do dřevěné kádě a posuďte účinek na své tělo i vy.